RAZER BLACKWIDOW CHROMA V2: Esports Gaming Keyboard - Ergonomic Wrist Rest - 5 Dedicated Macro Keys - Razer Green Mechanical Switches (Tactile and Clicky)
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Skytech Gaming |
| Color | White |
| EAN | 0641022741580 |
| HardwarePlatform | PC |
| Label | Q2OMQ |
| Manufacturer | Q2OMQ |
| Model | ST-OMEGA-VR1080-7700K |
| MPN | ST-OMEGA-VR1080-7700K |
| NumberOfItems | 1 |
| OperatingSystem | Windows 10 |
| PartNumber | ST-OMEGA-VR1080-7700K |
| Publisher | Q2OMQ |
| Size | Intel I7 7700K | GTX 1080 Version |
| Studio | Q2OMQ |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |