Yaheetech 10x10 1-Person Setup Pop Up Canopy Tent, Instant Portable Commercial Canopy Tent, Outdoor Gazebo with 1-Button Push, Wheeled Bag & 4 Sandbags for Home, Party & Outdoor Activities, White
| Country | USA |
| Brand | AGANS |
| Manufacturer | InsulationMarketPlace.com |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SmartSHIELD -3W |
| Model | SmartSHIELD -3W |
| Size | 16" x 50' - WHITE |
| EANs | 7441051402086 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |