Norton Security Premium – 10 Devices – Amazon Exclusive 15 Month Subscription - Instant Download - 2019 Ready
| Country | USA |
| Brand | Snsnlent |
| Manufacturer | Senshunshiye |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | PS-48V 2A-C-US |
| Model | PS-48V 2A-C-US |
| Warranty | 2-year warranty |
| Color | black-48V2A |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 1353140157769 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |