Burning Studio 26 - Burn, copy, save - the multimedia all-rounder - burning software - create covers, inlays, disk labels for Win 11, 10
| Country | USA |
| Brand | Sonia Jewels |
| Manufacturer | Sonia Jewels |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | PT-143W |
| Model | PT-143W |
| Color | White |
| Size | 1/2" x 1/4" (13mm x 7.5mm) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |