Hardcover Spiral Notebook Journal with Removable Dividers Tabs, 300 Pages 5 Subject Notebook College Ruled, 100GMS Notebooks for Work School Note Taking,Lined Journal for Women,Colorful Botanicals
| Country | USA |
| Brand | Sooez |
| Manufacturer | Sooez |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | SZA0321-0701A |
| Model | SZA0321-0701A |
| Color | Celadon with Plaid |
| Height | 3.93 |
| Length | 9.05 |
| Width | 4.724409444 |
| Size | 9.05*4.72*3.93 in |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |