Disney Minnie Mouse Paint with Water Super Set for Kids Toddlers Bundle ~ 3 Mess Free Books with Water Surprise Brushes (Featuring Minnie Mouse, Disney Frozen, and Disney Princess)
| Country | USA |
| Brand | Spalding |
| Manufacturer | Spalding |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 76814A |
| Model | 76814A |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | Orange |
| Size | Intermediate Size 6, 28.5" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 689344403977 |
| EANs | 0689344403977 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |