SwitchBot Smart Electric Motorized Blinds Kit - 3Pack with 2.4G WiFi Remote Control, Solar Powered, Compatible with Alexa, Google Home and Siri, Light Sensing Control, Unlimited Group Control
| Country | USA |
| Brand | Spalding |
| Manufacturer | Spalding |
| Binding | Sports |
| PartNumber | 84424A |
| Model | 84424A |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | Street - Orange |
| Height | 10 |
| Length | 29.5 |
| Weight | 1.66 |
| Width | 10 |
| Size | Size 7, 29.5" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |