Product ID: B00P1Q16IS Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R2,440.25. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 9,761
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Each pole space accepts full-size, tandem or quad breakers
  • Ground and neutral bars accept up to (3) #10-14 equipment grounds
  • Includes (3) HOM120, (2) HOM230 and a combination flush/surface cover
  • Accommodates plug-on secondary surge arrestor (sold separately)
Square D by Schneider Electric Homeline, 200A, Plug On Neutral, Main Breaker Installed Indoor Load Center Value Pack, 20 Space Circuit, 40 Single Poles & 3 Each Hom120 20A Single Pole & 2 Each Hom230 30A 2 Pole Circuit Breakers Included.