Mini Action Camera,Motorcycle Camera,Thumb-sized Wearable Sports Camera, First-person View Hands-free Helmet Camera,for cycling,vlogging,walking pets It's an ideal gift for friends (4k-wht-128G)
| Country | USA |
| Brand | Swiss Madison |
| Manufacturer | Swiss Madison |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SM-1T254GB |
| Model | SM-1T254GB |
| Color | Glossy Black |
| Size | 12" Rough-in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810082338126 |
| EANs | 0810082338126 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |