THE COMPLETE LAPTOP REPAIR GUIDE: From Beginner to Chip-Level Motherboard Expert: A Practical Step-by-Step Manual for Laptop Hardware, Power Circuits, BIOS & Board-Level Repair
| Country | USA |
| Brand | Starrett |
| Manufacturer | STAKF |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 178A |
| Model | 178A |
| Warranty | Manufacturer |
| Size | 1/32-1/4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 049659506648 |
| EANs | 0049659506648 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |