Raw Organic Cacao Paste, 16oz, The Raw Food World
| Country | USA |
| Brand | Amazon Essentials |
| Manufacturer | Amazon Essentials |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | BR1300EMCZ7A |
| Model | BR1300EMCZ7A |
| Color | Green |
| ReleaseDate | 2014-12-31 |
| Size | 7.5" |
| UPCs | 722089600949 |
| EANs | 0722089600949 |