Pressure Cooker Replacement gasket for Mirro Pressure Cooker S-9892 9892 M-0296 M-0436 M-0498 M-0536 M-0596 M-0646 M-1952 Fit 4|6 | 8 QT Models
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Amazon Collection |
| Color | Silver |
| Department | womens |
| Label | Tache USA Inc |
| Manufacturer | Tache USA Inc |
| Model | 2434570067W |
| MPN | 2434570067W |
| PartNumber | 2434570067W |
| Publisher | Tache USA Inc |
| Studio | Tache USA Inc |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |