CS Hyde 3M 4941 Very High Bond Conformable Acrylic Foam Tape, Double-Sided VHB Acrylic Adhesive, Liner, 45 mil Thick, Dark Grey, 1" Width, 1" Length (Pack of 6)
| Country | USA |
| Brand | Stonebriar |
| Manufacturer | CKK Home Decor |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SB-SP-3548A |
| Model | SB-SP-3548A |
| Warranty | No applicable warranty. |
| Color | Ivory |
| Size | 3" x 6" |
| UnitCount | 6 |
| UPCs | 821614120072 |
| EANs | 0821614120072 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |