ALPS OutdoorZ DU Slip Ring Game Tote – Heavy-Duty Hunting Tote with Steel Rings, Reinforced Webbing, Slip-Resistant Shoulder Strap & Swivel Clip – Waterfowl Game Carrier for Duck Hunters
| Country | USA |
| Brand | stonylab |
| Manufacturer | StonyLab Scientific |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | Graham-Condenser-24/40-Glass-400mm |
| Model | B07814R28H |
| Color | 400mm |
| Size | 400 mm |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 7426844814628 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |