XPPen Artist 12 3rd 11.9" Drawing Tablet with Screen | X4 Pen 16K Pressure | Dial Wheels+8 Keys | AG Etched Glass Portable Art Drawing Tablet Compatible with Windows/macOS/Android/ChromeOS/Linux
| Country | USA |
| Brand | SUNDEN |
| Manufacturer | Shung King Enterprise Co.,Ltd. |
| ItemPartNumber | SD2252V |
| Model | SD2252V |
| Color | Silver |
| Size | 9.2cm*4.4cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |