LemonRoad 16x12x12inch Baby Memories Keepsake Box Baby Shower Elephant First Keepsake Box New Parent Newborn Baptismal Birthday Gift for Mementos Travel Loved Ones Treasured Keepsakes (Pink)
| Country | USA |
| Brand | Striped hgdn |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 60"x50" |
| Model | 60"x50" |
| Color | Devner Blanket |
| Weight | 1.3889122506 |
| Size | 60"x50" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |