FITORY Women's Flat Sandals, Square Fashion Slides with Cross-Strap, Soft Leather Slippers for Summer Camel Size 9
| Country | USA |
| Brand | Studex |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | PRJTT-6213W |
| Model | PRJTT-6213W |
| Color | Rainbow |
| Size | 5mm |
| UnitCount | 2 |
| EANs | 7426758210943 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |