Jada Toys Robotech 1:24 2020 Toyota Supra Die-cast Car w/ 2.75" Max Sterling Figure, Toys for Kids and Adults
| Country | USA |
| Brand | Supa Ant |
| Manufacturer | Supa Ant |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 47" 4pk |
| Model | 47" 4pk |
| Warranty | Supa Ant |
| Color | 47" 4pk |
| Size | 47" 4pk |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 860002266343 |
| EANs | 0860002266343 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |