Amazon Basics A19 LED Light Bulbs, 75W Equivalent, Energy Efficient 12W, Daylight White 5000K, Non-Dimmable, 10,000 Hour Lifetime, 2-Pack
| Country | USA |
| Binding | Watch |
| Brand | Swatch |
| Department | Mens |
| EAN | 7610522286313 |
| Label | Swatch |
| Manufacturer | Swatch |
| Model | YVS405GB |
| MPN | YVS405GB |
| PartNumber | YVS405GB |
| Publisher | Swatch |
| Studio | Swatch |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |