ColourPop Nude Mood Eyeshadow Palette - Brown & Copper Palette with Metallic and Matte Finishes - High-Pigment Eye Makeup with a Long-Wearing Formula (0.3 oz)
| Country | USA |
| Brand | Sweese |
| Manufacturer | Sweese |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Double Espresso cups 8.5oz |
| Model | Double Espresso cups 8.5oz |
| Color | Clear |
| Size | 8 oz (Set of 4) |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 810078881124 |
| EANs | 0810078881124 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |