Address Book: Music Gifts / Presents ( Small Telephone and Address Book )
| Country | USA |
| Brand | TAILONZ PNEUMATIC |
| Manufacturer | TAILONZ PNEUMATIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 8mm pu tube kit |
| Model | 8mm pu tube kit |
| Color | Blue |
| Size | 8mm OD/32.8ft/10m |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 782896147631 |
| EANs | 0782896147631 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |