Smashbox SPF 15 Camera Ready BB Cream Eyes Broad Spectrum, Light, 0.12 Fluid Ounce
| Country | USA |
| Brand | TC SUNBOW |
| Manufacturer | TC SUNBOW |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | N4-32GB-2 |
| Model | N4 32GB |
| Color | 32GB |
| Size | 2242MM 32GB |
| EANs | 6964992390119 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |