Morning Chicness Tickled Pink Barf Bag - Pack of 10
| Country | USA |
| Brand | TEN-HIGH |
| Manufacturer | TEN-HIGH |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | TH-1605SET980mm |
| Model | TH-1605SET980mm |
| Size | 980mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 619046157502 |
| EANs | 0619046157502 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |