Misa Viewmax Portable Monitor: Stunning FHD Display, USB-C, HDMI, Built-in Speaker - Ideal for Laptop, Desktop, Phone, Tablet, PS5/4, Xbox, Switch - Protective Case Included
| Country | USA |
| Brand | THB |
| Manufacturer | THB |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | F704A |
| Model | F704A |
| Color | Silver |
| Size | 7.9" Height x 3.10" square |
| UPCs | 687927983212 |
| EANs | 0687927983212 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |