Last Girl Before Freeway: The Life, Loves, Losses, and Liberation of Joan Rivers
| Country | USA |
| Brand | Tajima |
| Manufacturer | TJMデザイン(TJM Design) |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | TSK-SD17L-12K |
| Model | TSK-SD17L-12K |
| ReleaseDate | 2012-04-01 |
| Size | 17mm |
| EANs | 4975364160829 |