Rubbermaid Commercial Products Slim Jim Front Step On Trash Can, Red, 23-Gallon, Hands-Free Garbage Can for Medical Waste in Hospitals/Lab/Emergency/Patient Rooms
| Country | USA |
| Brand | Tajima |
| Manufacturer | TJMデザイン(TJM Design) |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | TSK-SD21S-6K |
| Model | TSK-SD21S-6K |
| ReleaseDate | 2012-04-01 |
| Size | 21mm |
| EANs | 4975364160720 |