FREE SIGNAL TV Transit 28" 12 Volt DC Powered LED Flat Screen HDTV for RV Camper and Mobile Use
| Country | USA |
| Brand | TQELFSS |
| Manufacturer | TQELFSS |
| ItemPartNumber | TQ-AB-8 oz |
| Model | TQ-AB-8 oz |
| Color | clear |
| Size | 8oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 085353567103 |
| EANs | 0085353567103 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |