BorgWarner Turbocharger w/Turbo Install Kit For Volkswagen VW Passat TDI 2.0L Diesel 2012 2013 2014 - BuyAutoParts 40-8163020 New
| Country | USA |
| Brand | TRLYC |
| Manufacturer | TRLYC |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 1803 mint 13"*108" |
| Model | 1803 mint 13"*108" |
| Color | Mint |
| Size | 12"*108" |
| EANs | 6096596578065 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |