Wall Coaster The Ultimate Set: Includes Super Starter Kit, Extreme Stunt Kit, Crazy Stairs and Super Loop Add-On Packs
| Country | USA |
| Brand | TRYX |
| Manufacturer | TRYX |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | L-P240A-AS2M-G0W |
| Model | L-P240A-AS2M-G0W |
| Color | White |
| Size | 240mm |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 6977029650056 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |