BANDAI Hobby Full Mechanics Barbatos Lupus Rex Gundam IBO Model Kit (1/100 Scale)
| Country | USA |
| Brand | TTARTISAN |
| Manufacturer | TTartisan 27mm F2.8 |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 27mm F2.8 |
| Model | 27mm F2.8 |
| Warranty | 1 year warranty |
| Color | Black |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |