Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Concealer | Full Coverage, Non-Comedogenic, Oil Free + Long Lasting Concealer | Hyaluronic Acid + Coconut Water, 0.06 Fl Oz, Travel Size, Warm Beige
| Country | USA |
| Brand | TUTUKII |
| Manufacturer | TUTUKII |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | iPhone 16e 6.1" |
| Model | iPhone 14 Pro Max 6.7" |
| Warranty | in accordance with Amazon's police |
| Color | Black with Clip |
| Size | iPhone 14 Pro Max 6.7" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |