GEONFINO Smart Door Lock with Handle, 6-in-1 Fingerprint Keyless Entry Door Lock, Electronic Digital Deadbolt with Handle, Smart Lock Set Compatible with Alexa (Gateway Included)
| Country | USA |
| Brand | TWTADE |
| Manufacturer | TWTADE |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | AC 24V |
| Model | AC 24V |
| Size | AC 24V |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 789659499082 |
| EANs | 0789659499082 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |