Gasoila Thread Sealant for Ethanol E10 & E85 Applications – Non-Hardening, Non-Toxic, Opaque Dark Green Paste – USA-Made, 1 Pint – Ideal for Pipe Threads, Motors, Fuel Lines & More – Brush in Cap
| Country | USA |
| Brand | TWTADE |
| Manufacturer | TWTADE |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | DC 12V |
| Model | DC 12V |
| Size | DC 12V |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 673257216571 |
| EANs | 0673257216571 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |