Yost Vises MA-365 Universal 6-1/2" Magnetic Aluminium Vise Jaw Caps | Smooth Serrated Vise Jaw Cover | Jaw Cover fits 5-1/2" Inch Vise | Easily Attach with Magnet Strip - No Bolts Needed | (1 Pair)
| Country | USA |
| Brand | TYT |
| Manufacturer | TYT |
| Model | 3000 lb |
| Color | 3000lb Green |
| Size | 3000 lb |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |