Short Stories for Japanese Learners (You Can Read Japanese Level2, The Red Candle): Beginner-Friendly Fun and Engaging Stories to Expand Your Vocabulary and Kanji Knowledge! (You Can Read Japanese!)
| Country | USA |
| Brand | Tajima |
| Manufacturer | TJMデザイン(TJM Design) |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | TSK-SD19L-12K |
| Model | TSK-SD19L-12K |
| ReleaseDate | 2012-04-01 |
| Size | 19mm |
| EANs | 4975364160836 |