Quantum Space: Loop Quantum Gravity and the Search for the Structure of Space, Time, and the Universe
| Country | USA |
| Brand | Tape Logic |
| Manufacturer | Tape Logic |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | TLP2024K |
| Model | TLP2024K |
| Color | Kraft |
| Size | 2" x 24" |
| UnitCount | 50 |
| UPCs | 190651324157 |
| EANs | 0190651324157 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |