VEVOR Gazebo Screen Tent, 12 x 12 ft, 6 Sided Pop-up Camping Canopy Shelter Tent with Mesh Windows, Portable Carry Bag, Ground Stakes, Large Shade Tents for Outdoor Camping, Lawn and Backyard
| Country | USA |
| Brand | Ann Clark Cookie Cutters |
| Manufacturer | Ann Clark Cookie Cutters |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 8030A |
| Model | 8030A |
| Color | Silver |
| Size | 3.75" x 2.25" x 1" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 817816021736 |
| EANs | 0817816021736 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |