Kitchen Lux 18 oz Gold Rimmed Stemless Wine Glasses for Parties – Set of 6 Gold Wine Glass Cocktail Tumblers – Large Crystal Clear Wine Cups - Deluxe Glassware Gift for Christmas - Dishwasher Safe
| Country | USA |
| Brand | TechStudio3D |
| Manufacturer | TechStudio3D |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 9mm - 10 Pack - Metal Orange - FBA |
| Model | 9mm - 10 Pack - Metal Orange - FBA |
| Color | Orange |
| Size | 9mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |