Lush Moda Extra Soft Leggings-Variety of Colors-Plus Size Yoga Waist-Black Yoga Waist,One Size fits Most (XL - 3XL)
| Country | USA |
| Brand | The B-Style TB |
| Manufacturer | The B-Style TB |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | TBSL2A |
| Model | TBSL2A |
| Color | Black |
| Size | 18 inch (46 cm) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |