TherapetMD 60-Day Cat Calming Diffuser - Cat Pheromone Diffuser for Stress, Pee Spraying, Cat Fighting, Aggression, Excessive Meowing & Scratching - 60-Day Refill Included - Packaging May Vary
| Country | USA |
| Brand | Thea GOUVERNEUR SINCE 1959 |
| Manufacturer | Thea GOUVERNEUR SINCE 1959 |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | TG3018A |
| Model | TG3018A |
| Warranty | Two Year Warranty |
| Color | FABRIC: Aida 3018A |
| Height | 0.5905511805 |
| Length | 11.023622036 |
| Weight | 0.220462262 |
| Width | 8.661417314 |
| Size | 1 |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |