Pronese Siding Nailer Offset Attachement,Engineered Wood siding Tools,Double Headed Positioning is More Accurate and Will not Shake, Nail Gun Small Attachment
| Country | USA |
| Brand | Thea GOUVERNEUR SINCE 1959 |
| Manufacturer | Thea GOUVERNEUR SINCE 1959 |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | TG424A |
| Model | TG424A |
| Warranty | Two Year Warranty |
| Color | 424A Aida |
| Height | 0.5905511805 |
| Length | 11.023622036 |
| Weight | 0.3968320716 |
| Width | 8.661417314 |
| Size | 35cm x 46cm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |