Thea Gouverneur Cross Stitch Kit: Twin Kittens
| Country | USA |
| Binding | Kitchen |
| Brand | Thea Gouverneur |
| EAN | 8717056437330 |
| Label | Thea Gouverneur |
| Manufacturer | Thea Gouverneur |
| Model | TG733A |
| MPN | TG733A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | TG733A |
| Publisher | Thea Gouverneur |
| Studio | Thea Gouverneur |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |