925 Sterling Silver Bracelets for Women Teens, Love Heart Charm Chain Bracelet Bangle Fashion Jewelry Gifts (zircon simple-gold)
| Country | USA |
| Brand | Thermaltake |
| Manufacturer | Thermaltake |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | R016D408GX2-4400C19A |
| Model | R016D408GX2-4400C19A |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2021-03-10 |
| Size | 4400MHz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 841163073131 |
| EANs | 0841163073131 |