2'' 6x5.5 Wheel Spacers for Tacoma 4Runner FJ Cruiser Sequoia, 6Lug 6x139.7mm Forged Wheel Spacers 108mm Hub Bore with 12x1.5 ET Lug Nuts
| Country | USA |
| Brand | Thinvik |
| Manufacturer | Thinvik |
| ItemPartNumber | Speedplay-6mm |
| Color | 6mm |
| Size | 6mm/thickness |
| UPCs | 729257900979 |
| EANs | 0729257900979 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |