Christmas Projector Lights, LED Projection Lights, IP65 Waterproof Animated Projector Light with Remote Control for Halloween, Party, Thanks Giving, Birthday and Garden Decoration
| Country | USA |
| Brand | QXTXYZ |
| Manufacturer | QXTXYZ |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 1.0mm 2500pcs tile leveling system |
| Model | 1.0mm 2500pcs tile leveling system |
| Size | 2500pcs 1.0mm tile leveling spacers |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |