FILMCELLS Frankenstein Boris Karloff Universal Monsters Framed Wall Art Double Presentation with 3 Clips of Film - 11x13 USFC2425
| Country | USA |
| Brand | Toddmomy |
| Manufacturer | Toddmomy |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 302523D16CFAUOJ2OCWGB8K |
| Model | 302523D16CFAUOJ2OCWGB8K |
| Color | Blue |
| Size | 39x36cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |