Pokemon Collector's Value Guide: Secondary Market Price Guide and Collector Handbook
| Country | USA |
| Brand | Tommaso design Studio |
| Manufacturer | Tommaso design Studio |
| ItemPartNumber | 25768A |
| Model | 25768A |
| Color | multiple-colors |
| Size | 20.00 mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |