Solid 925 Sterling Silver Eternity Flower Ring, Floral Ring, Statement Ring, Rose Ring, Bohemian Ring, Womens Band Ring, Minimalist Ring, Mothers Day Ring (Ring Size 9)
| Country | USA |
| Brand | Toyvian |
| Manufacturer | Toyvian |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | TE55VF03PYC377003V |
| Model | TE55VF03PYC377003V |
| Color | Transparent |
| Size | 20.8x8cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |