Justinstones Orange Sea Sediment Jasper Gemstone 8mm Round Beads Stretch Bracelet 7 Inch Unisex
| Country | USA |
| Brand | Traceease |
| Manufacturer | Traceease |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | PL-912164-AT-TRTD-2411A-7.8" x 4" |
| Model | PL-912164-AT-TRTD-2411A-7.8" x 4" |
| Color | Yellow |
| Size | 7.8" x 4" Inches |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |