Product ID: B00IRMP184 Condition: New
Sold Out
Product Description
  • (5) bulbs, G9 halogen bulb, 40-watt 120-volt halogen G9 base
  • Base: G9 bi-pin base dimension: see picture
  • Long life: approx. 2,500 hours bulb life
  • Versatile usage: applicable home, office, restaurants, and stores
  • High brightness & energy efficient light bulb
  • Pack of 5 bulbs, 40 Watt G9 base Clear Halogen Bulbs
  • Ultra bright JD Type, G9 40W Halogen Light Bulbs
  • 40 watt 120 volt T4 Bi-Pin (G9) Base Clear
  • Works with 110V, 120V & 130V